JavaRush /Blog Java /Random-PL /Oferty pracy Java Junior dla Moskali

Oferty pracy Java Junior dla Moskali

Opublikowano w grupie Random-PL
Sądząc po liczbie wolnych stanowisk pracy, moskiewskie firmy aktywnie się rozwijają i poszukują ogromnej liczby specjalistów. W tym początkujący. To nie może nie zadowolić studentów JavaRush, którzy są bliscy ukończenia studiów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy Java Junior w firmach BostonGene, Gridnine Systems i Lamoda. Kto wie, może to oni są Twoimi przyszłymi pracodawcami?
Oferty pracy Java Junior dla Moskali - 1
Firma BostonGene w Moskwie poszukuje młodszego programisty Java. Ta młoda firma stawia sobie bardzo ambitne cele, takie jak stworzenie rozproszonego systemu informacyjno-analitycznego, aby zapewnić onkologom całą wiedzę dostępną w świecie medycznym i naukowym, ukierunkowaną na jak najskuteczniejszą diagnostykę i leczenie pacjenta. Produkty BostonGene kierowane są do onkologów z wiodących szpitali na świecie.

Podstawowe zadania dla początkującego:

  • zbudowanie platformy chmurowej dla obliczeń bioinformatycznych w oparciu o zaawansowane technologie;
  • rozwój i testowanie mikroserwisów w Javie (Spring);
  • prototypowanie i analiza nowych hipotez;
  • analiza i korekta defektów istniejących komponentów.
W ogłoszeniu wskazano, że doświadczenie nie jest wymagane!!!
Oferty pracy Java Junior dla Moskali - 2

Wymagania:

  • zamiłowanie do programowania i rozwiązywania praktycznych problemów;
  • zrozumienie podstawowych zasad OOP;
  • znajomość Java SE 8;
  • doświadczenie w korzystaniu ze Springa (Spring Boot, Spring Cloud);
  • Znajomość języka angielskiego (co najmniej poziom średniozaawansowany);
  • otwartość na nowe pomysły i chęć pracy w zespole;
  • inicjatywa.
Będzie to zaletą, jeśli pracowałeś z:
  • Python, JavaScript, Groovy i/lub Kotlin.
Wysokość wynagrodzenia omawiana jest na rozmowie kwalifikacyjnej. Link do oferty pracy: https://career.ru/vacancy/22767165

Młodszy programista Java dla systemów Gridnine

Rosyjskie przedstawicielstwo szwedzkiej firmy informatycznej Gridnine Systems poszukuje początkującego programisty Java do udziału w tworzeniu aplikacji realizującej szeroki zakres operacji związanych z usługami turystycznymi. Udział w rozwoju polega na stopniowym zapoznawaniu się z technologiami i bibliotekami wykorzystywanymi w projekcie. Tutaj jest kilka z nich:
  • bazy danych (PostgreSQL, Cassandra);
  • usługi internetowe (REST, SOAP);
  • przesyłanie wiadomości;
  • wielowątkowość;
  • przetwarzanie asynchroniczne;
  • JavaFX.
Rozwój odbywa się przy użyciu nowoczesnych narzędzi: Subversion, Git, Gradle, JIRA, Jenkins.

Obowiązki:

  • pisanie testów izolowanych i integracyjnych z wykorzystaniem Junita i innych technologii;
  • rozwój i wsparcie rozwiązań opartych na platformie Java;
  • wsparcie i konsultacje z użytkownikami oprogramowania;
  • analiza wymagań użytkowników i wyznaczanie zadań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w uczestnictwie w projektach informatycznych od 1 roku;
  • znajomość podstaw OOP;
  • podstawowa znajomość Java SE;
  • znajomość zasad testowania oprogramowania;
  • znajomość języka angielskiego (czytanie, pisanie listów).
Wynagrodzenie uzależnione jest od poziomu kwalifikacji kandydata i ustalane jest na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej. Link do oferty pracy: https://hh.ru/vacancy/22454454

Młodszy programista Java w firmie Lamoda

Wiodący sprzedawca internetowy na rynku mody w Rosji i krajach WNP, Lamoda, zaprasza Junior Java Developer do swojego moskiewskiego biura. Na tym stanowisku firma daje możliwość podniesienia poziomu zawodowego, szczegółowego poznania obszaru tematycznego WMS (Warehouse Management System) oraz pracy nad projektem automatyzacji wielkoskalowego kompleksu magazynowego.
Oferty pracy Java Junior dla Moskali - 3
Głównym zadaniem specjalisty jest rozwój i wspieranie wewnętrznych systemów informatycznych firmy oraz wysokiej jakości kodu.

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w zakresie rozwoju komercyjnego;
  • rdzeń wiedzy Java wersja 8;
  • doświadczenie w budowaniu usług internetowych (SOAP i Json API);
  • doświadczenie w używaniu gita;
  • znajomość JEE i/lub Spring Framework;
  • znajomość i zrozumienie zasad SOLID ;
  • Pewna znajomość SQL;
  • Angielski na poziomie pozwalającym na szybkie zapoznanie się z dokumentacją techniczną.
Link do oferty pracy: https://hh.ru/vacancy/22638113
Komentarze
TO VIEW ALL COMMENTS OR TO MAKE A COMMENT,
GO TO FULL VERSION