JavaRush /Blog Java /Random-PL /Petersburg, październik, wolne miejsca pracy dla juniorów...

Petersburg, październik, wolne miejsca pracy dla juniorów

Opublikowano w grupie Random-PL
Pochmurna pogoda, całe miasto wydaje się być we mgle... Ale nie pozwól, aby typowy petersburski październik wpłynął na Twój nastrój. Programowanie w taką pogodę jest bardzo przyjemne. Szczególnie przy filiżance kawy i wygodnej klawiaturze. Nie pracujesz jeszcze jako programista? Pospiesz się, aby studiować i przeglądać oferty pracy!
Petersburg, październik, Wolne miejsca dla juniorów - 1

Młodszy programista Java w CJSC CROC Incorporated

Duży rosyjski integrator systemów, CJSC CROC Incorporated, zaprasza początkujących specjalistów do dołączenia do zespołu programistów Java na stanowisko Junior Java Developer.
Petersburg, październik, Wolne miejsca dla juniorów - 2

Wśród głównych działań firmy:

  • tworzenie, wdrażanie i obsługa złożonych systemów informatycznych;
  • systemy obliczeniowe, chmura i usługi, rzeczywistość wirtualna;
  • infrastruktura i usługi telekomunikacyjne;
  • infrastruktura inżynieryjna, mała energetyka, prace budowlane, obsługa sieci elektroenergetycznych;
  • bezpieczeństwo informacji, wsparcie techniczne dla wszystkich rozwiązań

Do głównych zadań kandydata będzie należeć:

  • udział w projektach rozwoju oprogramowania;
  • rozwój logiki biznesowej, kodu klienta, raportów;
  • projekt bazy danych.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne;
  • znajomość zasad programowania obiektowego;
  • znajomość podstawowych technologii Java Core;
  • znajomość teoretycznych podstaw relacyjnych baz danych i języka SQL;
  • Mile widziane doświadczenie programistyczne na platformie Java Enterprise.
Wakat jest również otwarty dla studentów z możliwością pracy przez 3,5 pełnego dnia roboczego w tygodniu. Firma jest gotowa zapłacić za szkolenia i certyfikację specjalistów. Wynagrodzenie ustalane jest na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej. Link: https://career.ru/vacancy/22516744

Junior Developer Java w firmie SPLAT

Firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania o dużym obciążeniu „Splat” poszukuje programistów, którzy dołączą do jej zespołu w istniejącym projekcie w celu wymiany doświadczeń z kolegami i pracy z wysoce wyspecjalizowanym produktem o dużym obciążeniu.
Petersburg, październik, Wolne miejsca dla juniorów - 3
Do głównych obowiązków „juniora” należeć będzie: rozwój i rozwój oprogramowania klient-serwer na poziomie Standard Edition, refaktoryzacja istniejącego kodu.

Wymagania:

  • znajomość J2SE (jądro Java);
  • Pożądana jest znajomość wzorców projektowych, SQL, RCP/SWT, Spring;
  • 1,5 roku doświadczenia w programowaniu w Javie.
Okres próbny wynosi 3 miesiące, ale rejestracja zgodnie z Kodeksem pracy Federacji Rosyjskiej następuje od pierwszego dnia roboczego. Obiecano wynagrodzenie od 45 000 rubli. Firma prowadzi wiele projektów, więc jeśli Twoje doświadczenie różni się nieco od wymaganego, aplikuj na stanowisko, firma jest gotowa rozważyć Twoje CV. Link: https://spb.hh.ru/vacancy/22024802

Java Junior Developer dla projektu „FriendVokrug”

Zespół projektowy FriendVokrug poszukuje utalentowanego, pełnego pasji Java Junior Developera, który będzie zainteresowany budowaniem i rozwojem usługi.
Petersburg, październik, Wolne miejsca dla juniorów - 4
FriendVokrug to usługa służąca do komunikowania się i znajdowania przyjaciół. Dziś codziennie korzysta z niego ponad 2 miliony osób, wysyłając między sobą ponad 100 milionów wiadomości.

Obowiązki:

  • pisanie testów dla highload-backendu w Javie (TestNG, WireMock);
  • konfigurowanie stanowisk testowych (Linux);
  • Test naprężeń;
  • wsparcie i doskonalenie obecnego systemu testów automatycznych (Jenkins);
  • pracę w zespole backend developerów.

Wymagania:

  • znajomość podstaw Java;?
  • znajomość relacyjnych baz danych i podstaw SQL;
  • biegła znajomość systemu operacyjnego Linux.
Firma obiecuje mnóstwo możliwości i dobrej zabawy! Link: https://spb.hh.ru/vacancy/22893187
Komentarze
TO VIEW ALL COMMENTS OR TO MAKE A COMMENT,
GO TO FULL VERSION