JavaRush /Blog Java /Random-PL /Oferty pracy Junior Java Developer w firmie „ITL Consulti...

Oferty pracy Junior Java Developer w firmie „ITL Consulting”

Opublikowano w grupie Random-PL
W dziale rozwoju innowacji firmy ITL Consulting dostępne są trzy wolne stanowiska na stanowisko Java Junior Developer . Oferty pracy Junior Java Developer w firmie „ITL Consulting” – 1ITL Consulting ” to firma opracowująca produkty i rozwiązania dla użytkowników kolei rosyjskich: spedytorów/odbiorców, spedytorów, operatorów taboru, przedsiębiorstw transportu kolejowego przemysłowego (IRRT). Kierownictwo ITL Consulting jest gotowe wziąć udział w rozwoju młodych programistów i zapewnia im możliwość zdobycia doświadczenia w projektach rozwoju przemysłu bojowego. W chwili obecnej firma realizowała projekty dla tak dużych przedsiębiorstw branżowych jak Grupa Firm SUEK, Uralkali, Sibur-Trans, Evraz Holding itp.

Obowiązki:

  • Napisz kod w Javie.
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym i testowym.
  • Studiuj i wdrażaj nowe technologie i algorytmy.
  • Rozwijaj produkty firmy.

Firma oferuje:

  • Godne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności zawodowych kandydata.
  • Korzystanie z zaawansowanych technologii przy pisaniu aplikacji desktopowych.
  • Pracę w stabilnej firmie działającej na rynku spożywczym.
  • Ścisłe przestrzeganie Kodeksu pracy Federacji Rosyjskiej.
  • Godziny pracy: pon.-pt. (godziny przyjazdu i wyjazdu do uzgodnienia).
  • Biuro znajduje się w niewielkiej odległości od stacji metra Krasnoselskaja/Komsomolskaja/Baumanskaja.
  • Przyjemne premie w postaci dopłat do żywności oraz dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Brak ubioru (w granicach rozsądku).
  • W razie potrzeby możliwość pracy zdalnej.
  • Prezenty z okazji ważnych wydarzeń w życiu pracowników: narodziny dziecka, ślub, prezenty dla dzieci na Nowy Rok.
  • Szkolenia na koszt firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java 0,5 roku.

Będzie plusem:

  • Znajomość i doświadczenie z Java FX, Mongo DB, Tomcat, Vue.js, Swagger, Postgres, SQL, REST.

Łączność:

  • e.orlova@itlc.ru
Komentarze
TO VIEW ALL COMMENTS OR TO MAKE A COMMENT,
GO TO FULL VERSION