JavaRush /Blog Java /Random-PL /Oferty pracy dla juniorów dla mieszkańców Kijowa

Oferty pracy dla juniorów dla mieszkańców Kijowa

Opublikowano w grupie Random-PL
Dziś w USA wszystkie terminy muszą być dotrzymane, terminy są dotrzymywane, a plany na dzień legną w gruzach – w końcu American Procastinators Club świętuje dzień spóźnień. Ale jest mało prawdopodobne, aby nawet najwybitniejsi członkowie tego klubu spóźnili się na rozmowy kwalifikacyjne. Zdecydowanie zalecamy również punktualne przychodzenie na zaplanowane spotkania z działem HR. A propos rozmów kwalifikacyjnych, poznaj trzy najważniejsze nowe oferty pracy danego dnia.
Oferty pracy dla juniorów dla mieszkańców Kijowa - 1
Firma Provide Support , która (jak sama nazwa wskazuje) rozwija produkty służące wsparciu użytkowników i komunikacji z nimi, poszukuje Junior Java Developer. Obowiązki:
  • rozwój nowych funkcji i modułów;
  • integracja z systemami firm trzecich;
  • Testy TDD, jednostkowe i integracyjne, zapewniające wysoką jakość wyników;
  • projektowanie i opracowywanie rozwiązań technicznych;
  • badanie dokumentacji projektowej, analiza wymagań;
  • udział w spotkaniach statusowych i planistycznych;
  • udział w przeglądzie kodu, praca w grupie, pomoc współpracownikom.
Oferty pracy dla juniorów dla mieszkańców Kijowa - 2
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym;
  • głęboka znajomość języka Java i Java SDK;
  • głęboka znajomość struktur danych i algorytmów;
  • znajomość OOP/OOD (w tym UML);
  • głęboka wiedza na temat zasad, koncepcji i wzorców tworzenia oprogramowania;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie płynnego czytania/pisania dokumentacji technicznej.
Zaletą będzie:
  • znajomość innych obiektowych języków programowania.
Technologie:
  • Stos technologii Java.
Oferta:
  • praca zdalna na zlecenie (niezależny wykonawca);
  • elastyczny grafik pracy;
  • stabilna i długoterminowa współpraca;
  • Konkurencyjny (adekwatny do doświadczenia i umiejętności) poziom wynagrodzenia.
Link do oferty pracy: https://www.work.ua/jobs/2695935 Firma Relate Data , która rozwija rozwiązania telekomunikacyjne i bankowe służące do monitorowania wydajności sieci, cyberbezpieczeństwa i analizy dużych ilości danych, poszukuje również Junior Java Developer .
Oferty pracy dla juniorów dla mieszkańców Kijowa - 3
Obowiązki:
  • opracowywanie rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych frameworków i podążanie za najnowszymi trendami;
  • rozwój korporacyjnych rozwiązań do monitorowania wydajności sieci, cyberbezpieczeństwa i analizy dużych zbiorów danych dla telekomów i banków;
  • tworzenie produktów i rozwiązań (nie outsourcing);
  • rozwój nowych komponentów i funkcji;
  • możliwość ponownego wykorzystania istniejących komponentów i bibliotek;
  • optymalizacja aplikacji i ich wydajności;
  • być członkiem zespołu i utrzymywać w nim interakcję;
  • móc pracować na pełen etat.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym lub udokumentowane doświadczenie zawodowe (tacy kandydaci będą traktowani priorytetowo);
  • doświadczenie z Javą 0,5 - 1 rok;
  • znajomość GNU Linux i dystrybucji na nim opartych;
  • Elastyczność, umiejętność pracy w wielozadaniowym, dynamicznym środowisku;
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) – rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w języku angielskim.
  • Ruby/Ruby na szynach;
  • JSP, serwlety, Spring, GWT i inne;
  • Skrypt Java (węzeł JS, Angular JS);
  • C/C++;
  • Technologie BigData (ElasticSearch, Hadoop, Spark, Hive);
  • znajomość sieci i doświadczenie z urządzeniami CISCO.
Oferta:
  • możliwość rozwoju w młodej i szybko rozwijającej się firmie;
  • ciekawe i złożone projekty;
  • Wymiana wiedzy;
  • szansa na rozwój;
  • oficjalne zatrudnienie;
  • stabilna wypłata wynagrodzenia;
  • wysokie wynagrodzenie (wg wyników badań co trzy miesiące);
  • młody zespół;
  • nowoczesne biuro;
  • dni wolne w święta urzędowe;
Link do oferty pracy: https://rabota.ua/company3584611/vacancy6487818 Nie mniej interesujący jest wakat w firmie Epam , jednej z największych firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania i doradztwem IT . Poszukują Junior Fullstack Developer do pracy nad graficzną aplikacją internetową umożliwiającą świadczenie usług finansowych na życzenie użytkownika. Od wnioskodawcy wymagana jest umiejętność zrozumienia istniejących frameworków, zaproponowania ulepszeń i udziału w dyskusjach, zapewnienia wymaganego poziomu rozwoju nowych funkcji oraz napisania testów systemowych/jednostkowych.
Oferty pracy dla juniorów dla mieszkańców Kijowa - 4
Obowiązki:
  • udział w spotkaniach z klientem;
  • przegląd wymagań, planowanie sprintów i ocena zadań;
  • Rozwój aplikacji;
  • tworzenie testów jednostkowych/integracyjnych;
  • czasami rozwój automatycznych testów interfejsu użytkownika.
Wymagania:
  • Jądro Java, funkcje Java 8 - znajomość OOP/OOD, projektowanie wzorców;
  • znajomość frameworków do testów jednostkowych (JUnit, Mockito itp.);
  • serwlety;
  • znajomość serwerów aplikacji dla języka Java (np. Tomcat, Resin);
  • Framework Spring, podstawowa wiedza o MKOl;
  • podstawowa znajomość SQL, dowolnego RDBMS, znajomość Oracle będzie dodatkowym atutem;
  • HTML, CSS, JavaScript na poziomie młodszego stażysty, wymagana jest chęć pracy z nimi i doskonalenia umiejętności UI;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, aby móc przekazywać swoje pomysły w języku zrozumiałym dla każdego.
Będzie plusem:
  • notacja TDD, BDD – ORM, w szczególności Hibernate;
  • usługi RESTfull - doświadczenie w technologiach wirtualizacyjnych (Docker, Vagrant), doświadczenie w administracji Unixem będzie dodatkowym atutem;
  • Maven i rozproszony SCM (GIT, Mercurial);
  • Doświadczenie w zakresie narzędzi CI będzie dodatkowym atutem;
Link do oferty pracy: https://rabota.ua/company911/vacancy6841210
Komentarze
TO VIEW ALL COMMENTS OR TO MAKE A COMMENT,
GO TO FULL VERSION